Elektromechanika Pojazdowa Zgorzelec Bogusław Szałkowski


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis działalności:

Oferujemy kompleksowe usługi związane z elektromechaniką pojazdową. Naszą specjalizacją jest praca związana z montażem, naprawą i demontażem urządzeń. Działamy na terenie Zgorzelca. Korzystamy z komputerowego sprzętu diagnostycznego. Pozwala on na szybką i bezbłędną lokalizację przyczyny usterki. Posiadamy bogaty wybór części zarówno oryginalnych, jak i sprawdzonych zamienników, instalowanych zależnie od życzenia klienta. Diagnostyka samochodowa dokonywana jest w pojazdach osobowych oraz ciężarowych, wszystkich marek.   Oferujemy takie usługi, jak:

 

- naprawa instalacji elektrycznej

- elektryka i elektronika samochodowa, wymiana świec

- regulacja i naprawa układu zasilania

- wymiana akumulatorów

- naprawa alternatorów

- naprawa rozruszników

- naprawa ogrzewania, wentylacji

- naprawa, montaż centralnych zamków

- montaż zabezpieczeń przeciw kradzieży

- montaż Car Audio

- diagnostyka komputerowa: kasowanie błędów

- naprawa instalacji elektrycznej w pojazdach zabytkowych i nietypowych

- przegląd techniczny podzespołów

 

Posiadamy doświadczoną kadrę mechaników, potrafiących sprostać wszystkim zagadnieniom z zakresu elektryki i elektromechaniki pojazdowej. Oferujemy korzystny cennik dla stałych klientów oraz flotowych. Wszystkie usługi objęte są gwarancją.

 

Współpracują z nami między innymi Firmy Takie Jak: INZBUD,TOREL,SZPITAL ZOZ w ZGORZELCU,PKS ZGORZELEC,DROG MAX,AGROWET,AUTO SZKOŁA GREGOR,GRUPA EKO,HDM SP.Z.O.O,PORTAL,MK TEAM,P.B.U REBUS,POCZTA POLSKA w ZGORZELCU,DROG-BRUK,SITCONTEC POLSKA,ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ w ZGORZELCU I WIELE,WIELE INNYCH...

 

Nowoczesny sprzęt Posiadamy najlepsze przyrządy diagnostyczne, które są dostępne na rynku. Dzięki nim można nie tylko natychmiastowo i dokładnie określić źródło występującej usterki, ale i wykryć nieprawidłowości, które mogą w przyszłości utrudnić poruszanie się samochodem. Naszym atutem jest także doświadczona kadra mechaników, która posiada rozległą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z zakresu elektromechaniki pojazdowej. Alternatory i rozruszniki Jest to zabieg mający na celu przywrócenie pełnej funkcjonalności rozrusznika lub alternatora. Polega na demontażu danej części i dokładnego przeglądu jego podzespołów, oraz ich ewentualnej wymianie. Po dokonaniu tego rozrusznik lub alternator instaluje się ponownie oraz sprawdza prawidłowość jego działania. Różnica w działaniu jest widoczna od razu po uruchomieniu i znacząco wpływa na komfort prowadzenia pojazdu.


48392


Opinię o firmie dodał: zadowolony klient | 2012-10-13 21:27:55 5  

Polecam w 100% niskie ceny oraz niesamowita dostepnosc czesci do alternatorow i rozrusznikow.warsztat prowadza Ojciec z Synem.zaskoczylo mnie jednak ich wspolna bardzo duza wiedza praktyczna i teoretyczna z tej dziedziny.jestem naprawde zadowolony z uslugi i napewno bede kozystal tylko i wylacznie z ich uslug zwiazanych z Elektronika!!

 

ul. Górnicza 10
59-900 Zgorzelec

http://elektromechanikadiagnostyka.auto.pl


Godziny otwarcia:

pn.-pt. 8.00 - 16.00 sob. 8.00 - 14.00
502408292 534220734

Branże w których działa firma:

Elektronika samochodowa Elektromechanika samochodowa


Galeria

Elektromechanika Pojazdowa Zgorzelec Bogusław Szałkowski


Poleć na:          

System reklamy Test