PPH Vector Maszyny dla przemyslu drzewnego, Maszyny do produkcji palet woj. wielkopolskie Kalisz


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis działalności:

Przedsiębiorstwo „VECTOR” powstało w 1997 roku i należy do nielicznych firm wytwarzających maszyny do produkcji opakowań drewnianych na świecie. Nasze maszyny pracują już w takich krajach jak Czechy, Niemcy, Słowacja, Litwa, Rumunia, Włochy, Szwecja, Ukraina, Białoruś. Wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn pozwala dzisiaj wykonywać nam maszyny na najwyższym poziomie zaawansowania technicznego oraz bardzo wysokiej niezawodności. W 2004 roku wprowadzony został system wewnętrznej kontroli odbiorczej, polegający na sprawdzeniu wszystkich części oraz funkcji maszyny przez wyznaczonego kontrolera przed wydaniem jej klientowi.

W 2005 roku w naszej firmie utworzony został magazyn części zamiennych dzięki czemu wszystkie części do produkowanych przez nas maszyn są dostępne i gwarantują naszym klientom utrzymanie ciągłości produkcji.

Naszymi klientami są firmy, które chcą obniżyć koszty produkcji, zwiększyć wydajność i jakość produkowanych wyrobów ograniczając jednocześnie udział czynnika ludzkiego.


Maszyny produkowane przez PPH „VECTOR” spełniają najnowsze normy w zakresie bezpieczeństwa.


Maszyny do produkcji palet

Oferta przedstawiona w tym dziale pozwala firmom z branży paletowej na zwiększenie swej konkurencyjności poprzez automatyzację produkcji. Poprzez wieloletnie doświadczenie dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta usatysfakcjonowała wszystkich naszych klientów. Nowością wśód maszyn do produkcji palet jest zbijarka na gwoździe luzem o wydajności do 120 palet/1h. Maszyna ta dzięki najwyższej jakości cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów. Dla najbardziej wymagających klientów firma "VECTOR" przygotowała specjalną linię do produkcji palet o wydajności 300 palet/1h. Linia wyposażona jest w zasobniki, z których deski i wsporniki wykorzystywane do produkcji palety pobierane są automatycznie.

 

 

Maszyny dla przemyslu drzewnego

W niniejszym dziale przedstawiona jest wybrana oferta firmy "VECTOR" w zakresie maszyn do produkcji różnego typu elementów drewnianych. Przedstawione maszyny zostały wykonane pod indywidualne zamówienia klientów i ze względów ochrony patentowej nie wszystkie mogą być przedstawione w niniejszej ofercie.


Maszyny dla przemyslu papierniczego

W 2002 roku firma "VECTOR" rozpoczęła produkcję maszyn dla przemysłu papierniczego. Nasza oferta skierowana jest do firm przetwarzających papier na różne formy użyteczne zgodne z zapotrzebowaniem klienta. Dzięki wysokiej jakości produkowanych maszyn i zwiększającej się konkurencji rynkowej dział ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród naszych klientów.


41691


 

ul. Obozowa 60E
68-800 Kalisz

http://www.vector-luczak.pl

605314783, 603376983, 601809982, 0048 62 7572146

Branże w których działa firma:

Sklep artykuły techniczne maszyny i urządzenia hurtownie Usługi techniczne


Galeria

PPH Vector Maszyny dla przemyslu drzewnego, Maszyny do produkcji palet woj. wielkopolskie Kalisz


Poleć na:          

System reklamy Test